Fresh Forward zoekt een ervaren Senior Strateeg en Procesbegeleider

Gaat jouw energie stromen als je samen met een opdrachtgever en je collega’s kan bouwen aan het toekomstig next level van een organisatie, een business of een merk? Het co-creëren van een vernieuwende en toekomstbestendige visie en koers, door het samenbrengen van kennis, frisse inspiratie en verbeeldingskracht? Dan ben jij misschien wel onze nieuwe collega!

Fresh Forward is een creatief strategisch adviesbureau. Onze core business is het begeleiden van organisaties, merken en concepten (retail, binnensteden, musea…) in het creëren van een doorleefde toekomstgerichte visie, missie en strategie. Fresh Forward bestaat 22 jaar en speelt mee in de eredivisie van strategiebureaus. Onze klanten zijn de leiders of de ambitieuze uitdagers in hun sector. Fresh Forward onderscheidt zich door haar creatieve, disruptieve en mensgerichte aanpak.

We zijn ervan overtuigd dat inspiratie, verbeeldingskracht en menselijke energie organisaties, merken en concepten verder brengen. Echt in beweging brengen, dan louter incrementeel, rationeel en lineair vooruitdenken. En dat hebben we samen met onze opdrachtgevers ook kunnen aantonen en realiseren in de afgelopen decennia. Cruciaal hierbij waren het zorgvuldig bouwen aan ons team, onze filosofie (Business by Desire, eigen gedragsmodel) en het creëren van onze eigen werkmethoden en tooling.

Als strateeg

 • Ben je in staat je goed te verdiepen in de cultuur en unieke kracht van organisaties
 • Ontwerp je, samen met een team van collega’s, het proces voor onze klanten
 • Weet je klanten uit te dagen een impactvolle toekomstvisie te ontwikkelen en begeleid je hen op weg naar hun next level
 • Ben je in staat om vanuit een scherpe analyse tot strategische oplossingen te komen
 • Onderhoud je relaties met bestaande klanten, zie je snel kansen en ga je het gesprek aan met nieuwe relaties
 • Krijg je veel ruimte voor creativiteit en ondernemerschap in het vakgebied en aanbod van Fresh Forward

Jouw profiel

 • Relevante ervaring (meer dan 10 jaar) met toekomstgerichte strategieontwikkeling en change-processen
 • Analytisch en conceptueel sterk
 • Gemakkelijk verbindingen aangaan en groepen begeleiden
 • Inzicht in dynamiek van menselijk gedrag
 • Nieuwsgierig
 • Creatief
 • Zakelijk ondernemend
 • Resultaatgericht

Wat we jou bieden

 • Een functie waarin je al jouw creativiteit en je strategisch talent volledig kunt inzetten.
 • Een team met enthousiaste en energieke collega’s.
 • Een inspirerende en culinaire werkomgeving in Hilversum: we zijn gevestigd in een monumentaal pand, een voormalig benzinestation dat nu volledig is getransformeerd tot een fijne, creatieve omgeving. En waar ons hospitality-team onze klanten en ons team dagelijks in de watten legt met heerlijke, gezonde lunches en energiegevende snacks.
 • Een breed scala aan klanten uit veel verschillende sectoren.
 • Je kiest je eigen functietitel.
 • Een goed pakket aan salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden.

Onze vraag aan jou?

Ben je enthousiast over deze functie en zie je jezelf al als collega in ons fijne team? Laat ons dan snel weten wat jou motiveert om bij ons aan de slag te gaan en wat je met jouw persoonlijkheid brengt. Stuur een e-mail naar Carlo@freshforward.com. Wij laten dan weten of en hoe we met jou een volgende stap gaan zetten.